150

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту:

Новий Розрахунковий рахунок 35428201032611

Код 02136577

МФО 823016

Відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

Фахові журі визначили п’ятірку кращих учителів області у кожній номінації на відбірковому етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

23 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» у номінаціях «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія» та «Математика».

Із вітальним словом до учасників конкурсу, членів журі та усіх присутніх звернулася Корецька Людмила Вікторівна, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», заслужений працівник освіти. У своєму виступі Людмила Вікторівна відзначила, що цього року кількість учасників очного туру значно зросла у порівнянні з попередніми роками та побажала перемоги конкурсантам.

Голодюк Лариса Степанівна, заступник директора з науково-методичної діяльності комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», кандидат педагогічних наук, доцент, привітала присутніх, оголосила склад журі та розкрила питання організаційно-інструктивного характеру щодо проведення конкурсу.

 

На відбірковому етапі члени фахових журі оцінювали інтернет-ресурси, створені учасниками конкурсу, а також майстер-класи, які проводилися з учасниками другого туру конкурсу та визначали рівень фахової майстерності конкурсантів.

 

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили п’ять учасників у кожній номінації, які братимуть участь у очному етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016», а саме:

Номінація «Англійська мова»

Братко Наталія Вікторівна, учитель англійської мови Бобринецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 імені П.П. Шумилова Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

Яструб Лілія Іванівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Спусканюк Ганна Семенівна, учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка - гімназія» Голованівської районної ради Кіровоградської області.

Графенюк Олена Василівна, учитель англійської мови Маловисківська загальноосвітня школа №3 I-III ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

Дудіч Ганна Вікторівна, учитель англійської мови комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання  -«Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради» Кіровоградської області.

Номінація «Захист Вітчизни»

Савенко Сергій Іванович, учитель предмету «Захист Вітчизни» та фізкультури комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Матвійчук Юрій Іванович, учитель фізкультури та предмету «Захисту Вітчизни» Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів Кіровоградської області.

Соловей Сергій Григорович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Покотилівської загальноосвітньої школи I-IІI ступенів Новоархангельської районної ради Кіровоградської області.

Павленко Руслан Олександрович, учитель фізичної культури та предмету «Захисту Вітчизни» Червоновершської загальноосвітньої школи I-III ступенів Компаніївської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Будяк Юрій Григорович, учитель фізичного виховання та предмету «Захист Вітчизни», Молодіжненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Долинського району Кіровоградської області.

Номінація «Математика»

Курлова Оксана Михайлівна, учитель математики Первозванівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Дубовська Віра Миколаївна, учитель математики навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів №9 - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Яременко Любов Григорівна, учитель математики спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Долінко Ольга Валеріївна, учитель математики Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

Бондар Ірина Юріївна, учитель математики Маловисківської гімназії Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

Номінація «Історія»

Колісніченко Сергій Володимирович, учитель історії Помічнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області імені Героя України Березняка Євгена Степановича

Севастяненко Світлана Олександрівна, учитель історії навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Христонько Микола Петрович, учитель історії Бутівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-IІI ступенів - дошкільний навчальний заклад» Олександрійської районної ради Кіровоградської області

Кушнєрова Світлана Вікторівна, учитель історії Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв)

Чучаєв Олександр Володимирович, заступник директора школи з навчально-виховної роботи, учитель історії комунального закладу «Ульяновський навчально-виховний комплекс №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» Ульяновської районної ради Кіровоградської області»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОЗВІТ

Вітаємо учасників конкурсу, колективи загальноосвітніх навчальних закладів, у яких працюють кращі учителі області, та колективи районних (міських) методичних кабінетів (центрів), які виявили і зростили талановитих педагогів.

Інформацію підготувала Л.Голодюк

Scroll to Top